A Farmer has to slaughter his Goat. A pair of naughty Kids are alone at home. And a Man has some time to kill. Who will survive?
A KTS HF2 Student film production   Written by Thomas and Erik Gonzalez   Directed by Erik Gonzalez

Film/TV grundforløbselever søger praktikplads:

Efterårshold 2018:

Rasmus Dalberg Jørgensen
Rasmus Dalberg Jørgensen
26 68 01 13
rasmusdj@outlook.com
Rita Ndelela
Rita Ndelela
91 48 44 05
ritandelelak@hotmail.com
Camilla Stüker Hansen
Camilla Stüker Hansen
29 93 09 43
Camilla.st.hansen@gmail.com
Ditte Kjærsgaard-Rasmussen
Ditte Kjærsgaard-Rasmussen
20 96 73 80
dittekr@live.dk
Nikolaj Hoelgaard Christensen
Nikolaj Hoelgaard Christensen
23 32 01 83
Nikolajhch@outlook.dk
Mathias Berner Andersen
Mathias Berner Andersen
28 15 76 28
mathias_andersen1995@outlook.dk
Anne Bech Junge
Anne Bech Junge
22 42 68 97
anne327q@hotmail.com
Amanda Dissing
Amanda Goth Dissing
21 24 29 99
a.gothdissing@gmail.com
Josefine Stritich
Josefine Stritich
27 21 07 38
Josefinesth@hotmail.com
Carina Mortensen
Carina Mortensen
22 17 41 86
cp.mortensen@hotmail.com
Lykke Vips
Lykke Vips
71 72 41 26
lykke.vips@gmail.com
Kasper Troels Nørregaard
Kasper Troels Nørregaard
31 33 62 78
kaspertroels@gmail.com
Asger E.W. Jørgensen
Asger E.W. Jørgensen
26 17 71 34
asgerewj@gmail.com
Silke Thorsager
Silke Thorsager
28 26 52 43
Silke.thorsager@hotmail.com
Troels Lucas Gehrt
Troels Lucas Gehrt
52 50 46 55
troels@hotmail.de


Forårshold 2018:

Vilfred Husbond
Vilfred Husbond
30 36 12 20
vilfredhusbond@gmail.com
Abdullah Kazem
Abdullah Kazem
52 30 30 66
Abdullah.KHDD@gmail.com
Paw Stokholm
Paw Stokholm
27 47 10 12
PawBakStokholm@gmail.com
Patrick Erichsen
Patrick Erichsen
20 28 79 45
erichsen.patrick@gmail.com
Daniel Kirstein
Daniel Kirstein
29 70 01 33
daniel.kirstein88@gmail.com
Mathias Juul Nielsen
Mathias Juul Nielsen
22 18 46 61
juul.mathias@gmail.com
Casper Lund Hansen
Casper Lund Hansen
42 45 47 94
casper.lund.hansen@gmail.com
Frida Sögaard
Frida Sögaard
26 17 57 14
frida-123@live.dk
Molly Thao Ladegaard
Molly Thao Ladegaard
25 64 27 12
mollyladegaard@gmail.com
Oscar Rasmussen
Oscar Rasmussen
60 77 50 06
oscar.lynge@gmail.com


Efterårshold 2017:

Amanda Storck
Amanda Storck
51 88 83 95
amanda.roende.storck@gmail.com
Julie Egeberg Lund
Julie Egeberg Lund
50 59 50 01
julie.lund@yahoo.dk
Oliver Bruun Rasmussen
Oliver Bruun Rasmussen
31 33 60 33
oliver@bruunrasmussen.net
Siff Bak
Siff Bak
40 57 63 63
siffbakpetersen@gmail.com
Sascha Sørensen
Sascha Sørensen
31 51 89 90
sascha.srensen@yahoo.dk
Kira Goth-Sønnichsen
Kira Goth-Sønnichsen
61 79 11 37
kirags@hotmail.com
Melissa Kjærulff
Melissa Kjærulff
60 69 07 47
Meligk@hotmail.com
Signe Bjerregaard Pedersen
Signe Bjerregaard Pedersen
28 78 49 39
signe.p@live.dk
Michael Kaack
Michael Kaack
29 60 19 92
gallerimkh@gmail.com
Alex Nielsen
Alex Nielsen
29 91 08 40
nanna3012@live.dk
Nicoline Vollmers
Nicoline Vollmers
41 35 02 77
Nicoline.v@hotmail.com
Nikolaj Naetz Rasmussen
Nikolaj Naetz Rasmussen
20 74 50 22
nikolaj_ras@hotmail.com
Amalie Vixø Drøscher
Amalie Vixø Drøscher
20 64 99 53
amalie8@live.dk
Jonas Iven
Jonas Iven
30 20 01 62
phaic2635@gmail.com
Jonas Borup
Jonas Borup
20 83 25 82
jonch04@gmail.com
Frederik Arvedsen
Frederik Arvedsen
20 97 83 59
f-arvedsen@live.dk
Christoffer Lund
Christoffer Lund
40 79 06 26
christofferlund93@gmail.com


Forårshold 2017:

Markus Hoffmann Lund
Markus Hoffmann Lund
27 64 23 38
markuslund@live.dk
Odin Andersen
Odin Andersen
42 76 10 50
odin.andersen@outlook.com
Sofie Anker
Sofie Anker
26 52 81 97
sofieamalieanker@gmail.com
Edward Persson
Edward Persson
+46 72 370 62 84
t-heye@hotmail.com
Elin Dam Egholm
Elin Dam Egholm
61 79 22 14
elinegholm@gmail.com
Natascha Løwert
Natascha Løwert
22 22 16 27
loewert@hotmail.dk
Nikolaj Kromann
Nikolaj Kromann
28 43 11 90
n.kromann.pro@gmail.com
Jeppe Myhlendorph
Jeppe Myhlendorph
42 33 82 57
jmyhlendorph@gmail.com
Emma Wissing
Emma Wissing
25 58 24 64
emmasw@hotmail.dk
Kasper Servé
Kasper Servé
24 63 21 14
Kasper_serve@hotmail.com
Signe Laj Olsen
Signe Laj Olsen
25 15 61 02
signe-olsen@live.dk
Alexander Brask
Alexander Brask
26 25 30 40
alexanderbrask@gmail.com
Magnus Laumann
Magnus Laumann
22 23 44 45
ludofine.laumann@gmail.com
Amanda S. Hansen
Amanda S. Hansen
22 15 98 16
amanda-seiler@hotmail.com
Julia Guntofte Green
Julia Guntofte Green
50 46 62 76
juliagreen1310@gmail.com
Mads Fabricius
Mads Fabricius
51 16 39 99
mads18@hotmail.com
Camilla Lauridsen
Camilla Lauridsen
40 25 19 29
camilla.m.lauridsen@hotmail.com
Aleksander Priess
Aleksander Priess
26 71 83 80
aleksander.priess@gmail.com
Marcus Krebs
Marcus Krebs
41 69 04 69
marcuskrebs7@gmail.com
Angel Namande
Angel Namande
22 36 71 29
angelhutcherson@live.dk
Louise Ørveile
Louise Ørveile
24 63 53 36
Leile@live.dk
Zita Staal
Zita Staal
23 86 31 40
zitaeskildsen@gmail.com
Freya Tuwel
Freya Tuwel
53 49 26 15
freya.tuwel@live.dk
Viktor Hansen
Viktor Hansen
51 85 10 60
viktorh59@gmail.com
Michael Novak
Michael Novak
27 59 27 05
michael.novak5@gmail.com
Minna Rudbeck
Minna S. Rudbeck
26 74 88 84
minnargh@hotmail.com
Film- og TV-Produktion uddannelsen på NextKbh
Facebook